Virslīgas kausa ietvaros šodien Skonto hallē ”Liepāja/Mogo” ar rezultātu 7:1 sagrāva ”Ventspils” futbolistus, tādējādi nodrošinot spēli par piekto vietu. Trīs vārtus guva Ģirts Karlsons, divi precīzi sitieni Verneram Apiņam, bet pa vārtiem Raivim Andrim Jurkovskim un Artūram Karašauskam.

‘’Liepāja/Mogo’’ Virslīgas kausa ietvaros nespēja izmantot savus vārtus gūšanas momentus spēlē pret ‘’Jelgavu’’, bet pēc tam atzina Zemgales komandas pārākumu pēcspēles sitienu sērijā. ‘’Ventspils’’ tāpat kā šodien pirmajā spēlē laukumā sūtīja otro sastāvu, spējot aizvadīt cienīgu spēli un tikai spēles beigu daļā ielaižot divus vārtus un ar rezultātu 0:2 piekāpjoties RFS.

Jau ar pirmajām minūtēm lielu pārsvaru bumbas kontrolē ieguva ‘’Liepāja/Mogo’’, bet neuzmanīga spēle aizsardzībā lika panervozēt arī liepājniekiem – labā sitiena pozīcijā bumba nonāca pie Raena Tālberga, kurš sita pagalam neveiksmīgi. Desmitajā minūtē spēles rezultātu atklāja Raivis Andris Jurkovskis, kurš ar aktīvu darbību izcīnīja bumbu soda laukumā un mirkli vēlāk to raidīja vārtu tīklā – 1:0.

Desmit minūtes vēlāk laba saspēle pa kreiso malu, ātrs Artūra Karašauska centrējuma, un ar galvu zem vārtu pārliktņa bumbu raidīja Ģirts Karlsons (2:0). 24. minūtē trešie vārti – teicams Vernera Apiņa centrējums, un Karašausks labā ātrumā nonača sitiena pozīcijā, ar galvu pārvirzot bumbu vārtos – 3:0. Pāris minūtes vēlāk liepājnieki rupji kļūdījās savu vārtu tuvumā, un Gļebs Sopots notrieca Kasparu Kokinu, kurš pēc tam droši realizēja 11 metru soda sitienu (3:1). 34. minūtē pēc stūra sitiena izcelties spēja arī Apiņš, tādējādi ”Liepāja/Mogo” 45 minūtes noslēdza ar 4:1.

Otrajā puslaikā ”Ventspilij” nedaudz biežāk izdevās pietuvoties ”Liepāja/Mogo” vārtiem, bet 60. minūtē otros vārtus spēlē guva Karlsons, kurš pēc centrējuma atkal izcili precīzi sita ar galvu (5:1). Pavisam drīz Karlsons pievienoja vēl vienus vārtus, savukārt 63. minūtē liepājnieku trešos vārtus īsā laika posmā guva Apiņš, panākot jau 7:1. Atlikušajā laikā abas komandas spēlēja itin mierīgi, Tamaza Pertijas vīriem brīžiem pietrūka koncentrēšanās pretinieku vārtu tuvumā, tādējādi rezultāts uz tablo vairs nemainījās – 7:1 ”Liepāja/Mogo”.

Virslīgas kauss, 14. marts

Liepāja/Mogo – Ventspils 5:1 (4:1)
Vārti: Jurkovskis 10’ Karlsons 21’ 60′ 61′ Karašauks 24’ Apiņš 34’ 63′ – Kokins 26’
Liepāja/Mogo: Sopots, Strumija, Zarate, Keitā, Kozlovs, Ķigurs, Jurkovskis, Grebis, Karlsons, Karašausks, Apiņš
Ventspils: Kolesņiks, Frolovs, Solomatovs, Veckāgans, Sprukulis, Tālbergs, Kronis, Bite, Dusalijevs, Neilands, Kokins

autors : sportacentrs.com