Liepājnieki jau nedēļu atrodas Kiprā, kur aizvada divu nedēļu treniņnometni. Iepriekšējā nedēļā FK Liepāja/Mogo aizvadīja divas pārbaudes spēles, kur tika izcīnīta uzvara pret Belgradas Partizan, bet spēle pret FC UFA beidzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Šodien, FK Liepāja/Mogo pretī stājās Zviedrijas augstākās līgas komanda Brommapojkarna.

Ja liepājniekiem iepriekšējā nedēļa bija divas pārbaudes spēles, vairāk koncentrējoties treniņiem, tad šonedēļ tiks aizvadītas kopā 4 pārbaudes spēles.

FK Liepāja/Mogo sākumsastāvs : Raļkevičs, Jemeļins, Negro(Ivanovs), Keita, Jurkovskis(Tobers), Hmizs(Karlsons(Grebis)), Strumia, Kozlovs, Torres(Ķigurs), Apiņš(Dobrecovs), Karašausks.

Spēles sākumā liepājnieki ātri vien nonāca iedzinējos, kad 8.minūtē pretinieki devās pretuzbrukumā un lika kapitulēt Raļkevičam. Turpinājumā FK Liepāja/Mogo centās uzspiest savu spēles stilu, vairāk bumbu turot uz zemes, bet pretinieki atbildēja ar garām, tālām piespēlēm ātros uzbrukumos. 20.minūtē Pertija veica pirmo maiņu, Hmizu nomainīja Karlsons. Ilgi nebija jāgaida, kad Ģirts Karlsons atzīmējās ar vārtu guvumu, 31.minūtē pēc centrējuma raidot bumbu vārtos ar galvu 1:1. 1.puslaika izskaņā pretinieki atkal izvirzījās vadībā, kad atkal teicami devās pretuzbrukumā izmantoja liepājnieku nesaprašanos aizsardzībā bumbu raidīja vārtos. Ejot atpūtā 1:2, Brommapojkarna par savu uzbrukumu varēja jūsmot, divas iespējas divi vārtu guvumi.

2.puslaikā FK Liepāja/Mogo turpināja pieturēties pie sava spēles stila, ātrs futbols ar asām piespēlēm, bet pretinieki teicami darbojās aizsardzībā. Puslaika vidū labu individuālo meistarību nodemonstrēja Ķigurs, kas tika nogāzts aptuveni 20 metrus no vārtiem, bet nedaudz pāri vārtiem sita Kozlovs. Turpinājuma labas izdevības bija abām komandām, bet ja liepājnieki uzbrukumā sita garām vārtiem, tad pretinieki sita vārtu rāmī, bet no vārtu zaudējuma glāba Raļkevičs. Spēles gala rezultāts 1:2.

Nākamo spēli liepājnieki aizvadīs rītdien 13.februārī, kad tiksies ar Krievijas augstākās līgas komandu “Krasnodar”, spēles sākums 15:00.

autors : fkliepaja.lv