“SynotTip” Virslīgas spēlē Latvijas čempione “Liepāja” pirmajā puslaikā pēc diviem Vladimira Kameša precīzajiem sitieniem ieguva divu vārtu pārsvaru, kuru 72. minūtē palielināja uz maiņu laukumā nākušais Dēvids Dobrecovs – 3:0 pret “Mettu/Latvijas Universitāti”.

“Liepāja”, kas bija uzvarējusi visās deviņās savstarpējās spēlēs, pretiniekiem ļaujot gūt tikai četrus vārtus, vadībā izvirzījās 24. minūtē. Lielisks soda sitiens no distances padevās Vladimiram Kamešam, kura raidītā bumba atdūrās pret vārtu kreiso stabu un atrada ceļu tīklā – 1:0.

Vienmuļajā sākumā iniciatīva piederēja “Metta/Latvijas Universitāte” futbolistiem, taču centrējumi nedeva gaidīto rezultātu, un 39. minūtē viesi ielaida otros vārtus. Laukuma saimnieku pārsvaru dubultoja Kamešs, kurš pēc Kristiana Torresa centrējuma no labās malas apsteidza aizsargu un precīzi sita no pašas vārtu priekšas – 2:0.

Pirmā puslaika noslēgumā Kamešs pa kreiso flangu ielauzās “Metta/Latvijas Universitātes” soda laukumā un pēc sadursmes krita, tomēr galvenais tiesnesis Aleksandrs Anufrijevs pārkāpumu nekonstatēja. Savukārt otrajā puslaikā “Liepāja” kontrolēja bumbu un spēli.

3:0 tika panākts 72. minūtē. Pēc Kameša piespēles uzbrukuma smailē nonāca Romāns Mickevičs, bet viņš nevis izdarīja sitienu, bet atrada pirms divām minūtēm pirmoreiz sezonā laukumā nākušo Dēvidu Dobrecovu, kurš trāpīja tukšos vārtos.

“Metta/Latvijas Universitāte” labāko momentu izveidoja tikai kompensācijas laika pēdējās sekundēs, kad no soda laukuma līnijas sita Abrahams Anane Ašrifī, bet apakšējā stūrī lidojošo bumbu izvilka liepājnieku vārtsargs Pāvels Doroševs, tādējādi nosargājot laukuma saimnieku pārsvaru – 3:0.

Pašreizējā Latvijas čempione “Liepāja” ar 11 spēlēs sakrātajiem 19 punktiem ieņem trešo vietu, atpaliekot no Jūrmalas “Spartaka” un “Ventspils”.

Liepāja – Metta/LU 3:0 (2:0)

Vārti: Kamešs 24′ 39′ Dobrecovs 72′
Brīdinājumi: Mihadjuks 13′ – Osipovs 40′ Kalniņš 88′
Liepāja: Doroševs, Strumija, Bērenfelds, Ikaunieks, Gauračs (Mickevičs 65′), Kārkliņš, Afanasjevs, Torress (Dobrecovs 70′), Mihadjuks, Ivanovs (Gucs 0′), Kamešs.
Metta/LU: Grigorjevs, Ševeļovs, Indrāns (Šibass 66′), Vardanjans, Grigaravičs, Uldriķis, Osipovs, Abdulahi (Švalbe 86′), Kalniņš, Ašrifī, Strods.
Galvenais tiesnesis: Aleksandrs Anufrijevs