27.februārī FK Liepāja Turcijas treniņnometnē aizvadīja pārbaudes spēli ar Ukrainas 3 spēcīgāko futbola klubu Luganskas Zarja.

FK Liepāja galvenais treneris dažādu apsvērumu dēļ laukumā laida miksētu starta vienpadsmitnieku. Tika dota atpūta vairākiem komandas līderiem kā Deniss Ivanovs, Leonel Strumia, Valerijs Afanasjevs un citiem, kā arī nelielas traumas neļāva pieteikt spēlei Kristapu Grebi, Edgaru Gauraču, Cristian Damian Torres.

Spēli labāk iesāka liepājnieki, kuri arī pirmie izveidoja teicamu vārtu gūšanas iespēju, kad no stūra sitiena, tikai nedaudz bumba lidoja garām pretinieku vārtiem. Jau pēc neilga laika atkal FK Liepāja apdraudēja pretinieku vārtus,  bet arī šoreiz veiksme uzsmaidīja Luganskas Zarja komandai.

Turpinājumā pretinieki vairāk centās uzturēties liepājnieku laukuma pusē, vairākkārtīgi no vārtu zaudējuma glāba FK Liepāja vārtsargs Gļebs Sopots, bet puslaika izskaņā izcils pretuzbrukums izdevās Vladimiram Kamešam, pēc ielaušanās pretinieku soda laukumā Vladimirs bumbu raidīja vārtu tīklā, ejot atpūtā 1:0.

2.puslaikā jau pirmajās minūtēs liepājnieki nesapratās savā aizsardzības zonā un vārtsargs cenšoties glābt nogāza pretienieku uzbrucēju soda laukumā. Luganskas Zarja izpildīja 11 metru soda sitienu, kurš bija precīzs 1:1. Pretinieki pēc nospēlētām 10 minūtēm veica interesantu maiņu, nomainot pilnīgi visus 11 laukuma spēlētājus.

Luganskas Zarja 2.puslaikā turpināja apdraudēt liepājnieku vārtus nu jau ar svaigiem spēkiem, kas deva arī rezultātu. Spēles gala rezultāts 1:4.

FK Liepāja – Lugansk Zarya 1:4

Sastāvs : Sopots, Kļava(Gulbis), Šlampe, Mihadjuks, Bērenfelds, Krušatins(Afanasjevs), Jurkovskis(Strumia), Kamešs,Kurtišs(Mickēvičs), Ikaunieks, Kārkliņš.